top of page

Guaj Boyalar

K.R.E.A. Art Guaj Boya zemini tamamen kapatan yüksek pigment yüküne sahiptir.

 

Guaj genellikle geleneksel sanatlar ile uğraşan sanatçılar, tasarımcılar ve illüstratörler tarafından kullanılır. Su ile inceltilerek kullanabileceğiniz boyanın tam kapatıcı olan opak boya serisi; yarı kapatıcı olan yarı opak boya serisi; ve özellikle tezhip, minyatür gibi el sanatlarında kullanmaya uygun, yüksek parlaklık sağlayan gold serisi bulunur. Birkaç dakika içerisinde kuruduğu için kullanımı oldukça pratiktir. Çeşitli renkler hızla birbiri üzerine boyanabilir ve boya birçok zeminde kullanılabilir.

Yüksek dercede ışık haslığına sahiptir, fırça izi bırakmaz.

toprak.jpg
beyaz guaj.jpg
ateş kırmızı guaj.jpg
cobalt mavi.jpg

Opak Guaj Boyalar

Sanatçılar, tasarımcılar ve illüstratörler tarafından tercih edilen K.R.E.A Art Opak Guaj Boyalar yüksek derecede ışık haslığına sahiptir. Su ile inceltilerek kullanabileceğiniz yüksek pigment oranına sahip olan tam kapatıcı boyanın 13 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Yarı Opak Guaj Boyalar

 

Sanatçılar, tasarımcılar ve illüstratörler tarafından tercih edilen K.R.E.A Art Yarı Opak Guaj Boyalar yüksek derecede ışık haslığına sahiptir. 10 farklı renk seçeneği bulunan, yüksek pigment oranına sahip olan boya yarı kapatıcı özelliğiyle suluboya özelliğinde kullanılabilir ve katmanlar halinde uygulanabilir.

sarı guaj.jpg
phthalo mavi.jpg
macenta guaj.jpg
ateş kırmızı guaj.jpg
DSC00679 g parlak altınb.jpg

Gold Serisi

 

Özellikle tezhip, minyatür gibi el sanatlarında kullanılmaya uygun K.R.E.A Art Gold Serisi Guaj Boyalar yüksek derecede ışık haslığına sahiptir. Sekiz farklı renk seçeneği bulunan, yüksek pigment oranına sahip olan boya su ile inceltilerek kullanılır ve kapatıcı özelliğe sahiptir.

bottom of page