top of page

Sanatsal Vernikler

K.R.E.A. Art Sanatsal Vernik akrilik ve yağlı boya çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz, yüksek kalite reçineden imal edilmiş sentetik bitiş verniğidir. Çalışmalarınızı kir, toz ve UV hasarından korur. Kadifemsi bir görüntü yaratarak eserlerinize değer katar. Özellikle resim çalışmaları için uygun olan vernik, seramik, porselen, ahşap, polyester vb. yüzeylere uygulanabilir.

Akrilik verniklerden farklı olarak sadece iki kat uygulamak yeterlidir. Fırça izi bırakmaz, yüzeyde kolay yayılır, elastik bir yapıya sahiptir. Uygulaması kolaydır, akma ya da topaklanma yapmaz. Kuruduktan sonra ikinci katın uygulanması tavsiye edilir.

200 ml’lik cam şişelerde satılır. Kullandıktan sonra fırçanızı tinerli fırça temizleyiciyle temizlemeniz tavsiye edilir.

krea art mat vernik kare 2_edited.jpg
krea art parlak vernik kare 2_edited.jpg

K.R.E.A. Art Mat Vernik

Temel Bilgiler:

Akrilik ve yağlı boya çalışmalarının yanı sıra seramik, porselen, ahşap çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz, yüksek kalite reçineden imal edilmiş sentetik bitiş verniği. K.R.E.A. Art Mat Vernik, yüzey rengini soldurmadan mat bir görüntü verir; bitmiş çalışmalarınızı kir, toz ve UV hasarından korur.

K.R.E.A. Art Yarı Mat Vernik
Temel Bilgiler:
Akrilik ve yağlı boya çalışmalarının yanı sıra seramik, porselen, ahşap çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz, yüksek kalite reçineden imal edilmiş sentetik bitiş verniği. K.R.E.A. Art Yarı Mat Vernik, yüzey rengini soldurmadan yarı mat, saten bir görüntü verir; bitmiş çalışmalarınızı kir, toz ve UV hasarından korur. Kadifemsi bir görüntü yaratarak eserlerinize değer katar.

K.R.E.A. Art Parlak Vernik
Temel Bilgiler:
Akrilik ve yağlı boya çalışmalarının yanı sıra seramik, porselen, ahşap çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz, yüksek kalite reçineden imal edilmiş sentetik bitiş verniği. K.R.E.A. Art Yarı Mat Vernik, yüzey rengini soldurmadan yüksek parlaklıkta görüntü verir; bitmiş çalışmalarınızı kir, toz ve UV hasarından korur. Cam görüntüsü yaratarak eserlerinize değer katar.

bottom of page