top of page

Sanatsal Yardımcılar

fiksatif 3d copy.jpg

Fiksatif Sprey

K.R.E.A. Art Fiksatif Sabitleyici Sprey pastel karakalem, kömür, guaj, tebeşir ve suluboya gibi çalışmalarınızda kullanabilileceğiniz, yüzeyi koruyucu bir tabakayla kaplayan, yüzeyi silmeye dayanıklı hale getiren bir yardımcı malzemedir.

Çabuk kurur, renksizdir, sararmaz. Yüzeye iyi yapışır ve elastiktir.

akrilik mat vernik.jpg

Akrilik Mat Vernik

K.R.E.A. Art Akrilik Mat Vernik ahşap, mdf, polyester, kağıt, cam ve kumaş gibi akrilik boyayla boyanmış düzgün tüm yüzeylerde kullanılan, saten bitişli mat verniktir.

İki kat uygulamada çalışmanızı dış etkilerden korur, mat saten görünüm kazandırır. Fırça, rulo yardımıyla uygulanır, köpüklenme yapmaz, fırça izi bırakmaz. Fırçanızın yüzeyde kolayca kaymasını sağlar ve eşit yayılır.

Uyguladıktan sonra fırçanızı suyla temizleyebilirsiniz.

akrilik parlak vernik.jpg

Akrilik Parlak Vernik

K.R.E.A. Art Akrilik Parlak Vernik ahşap, mdf, polyester, kağıt, cam ve kumaş gibi akrilik boyayla boyanmış düzgün tüm yüzeylerde kullanılan, yüksek parlaklıkta verniktir.

Üç kat uygulamada çalışmanızı dış etkilerden korur, yüksek parlaklıkta görünüm kazandırır. Fırça, rulo yardımıyla uygulanır, köpüklenme yapmaz, fırça izi bırakmaz. Fırçanızın yüzeyde kolayca kaymasını sağlar ve eşit yayılır.

Uyguladıktan sonra fırçanızı suyla temizleyebilirsiniz.

dekopaj tutkalı.jpg

Transfer ve Dekopaj Tutkalı

K.R.E.A. Art Transfer ve Dekopaj Tutkalı ahşap, mdf, polyester, kağıt, cam ve kumaş gibi yüzeylerde ve akrilik ile boyanmış yüzeylere kullanılan, bu zeminlere resim ve fotoğrafların fiziki olarak transfer olmasını sağlayan yapıştırıcıdır.

Transfer ve Dekopaj Tutkalı’nı hem dekopaj hem de transfer çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Transferleriniz iki saatte kazınacak hale gelir. Su bazlı bir yapıştırıcı olan transfer ve dekopaj tutkalı çabuk kuruyan bir yapıştırıcıdır ve kurumadan su ve sabun ile temizlenebilir.

bottom of page